1. İzmir’ de Soğuk Havalarda Yaban Hayvanlarına Yem Desteği

  Ocak 10, 2020 İzmir’ de Soğuk Havalarda Yaban Hayvanlarına Yem Desteği Bütün yurtta meydana gelen kar yağışı ve soğuklar İzmir’in yüksek kesimlerinde de etkisini gösterdi.

 2. İzmir’de 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Etkinliklerle Kutlandı...

  Ekim 15, 2018 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle Müdürlüğümüz personeli konuyla ilgi bilgilendirme yapmak amacıyla okullarda eğitim çalışmaları gerçekleştirdi.

 3. Reklam Ve Blog Yazarları İzmir Kuş Cennetini Ziyaret Etti

  Eylül 11, 2018 İZFAŞ’ın (İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş.) operasyonunu gerçekleştirdiği ve İZTAV’a (İzmir Turizm Tanıtma Vakfı) ait, İzmir Bölgesinin tanıtımı amacı ile düzenlenen “İzmir Tanıtım Programı” kapsamında, İzmir ve İstanbul’dan gelen reklam ve blog yazarlarından oluşan 10 kişilik grup 08 Eylül 2018 cumartesi günü İzmir Kuş Cennetini ziyaret etti.

 4. Büyük Taarruz Atlı Birliklerimiz Kutsal Emaneti İzmir’e Teslim Etti

  Eylül 11, 2018 26 Ağustos 1922 tarihinde Afyonkarahisar Kocatepe'de başlayan ve 9 Eylül'de İzmir'de düşmanın denize dökülmesiyle neticelenen İstiklal Savaşımızda, süvarilerimizin gittiği güzergahta "Büyük Taarruz Atlı Birlik" yürüyüşü gerçekleştirildi.

 5. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin TAŞ İzmir Şube Müdürlüğümüzü Ziyaret etti.

  Haziran 04, 2018 Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel EROĞLU’nun İzmir programı kapsamında İzmir’e gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin TAŞ İl Şube Müdürlüğümüze yaptığı ziyarette faaliyetlerimiz hakkında bilgi alarak yatırım programı ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuştur.

 6. Bozdağ Sivriçayı (Sideritis tmolea)Tür Koruma Eylem Planı Çalıştayı…

  Mayıs 29, 2018 Bakanlığımız 2014 yılından beri tür koruma eylem planları ile ilgili çalışmalar yürütmekte olup, Bölge Müdürlüğümüz sorumluluk alanında Akzambak, Akdeniz...

 7. İzmir’ de Sokak Hayvanları Temalı İnteraktif Eğitim Gösterisi Gerçekleştirildi...

  Mayıs 29, 2018 Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğümüzün, mobil eğitim etkinlikleri kapsamında; ilk, orta ve lise öğretim çağındaki çocuklarımıza ve halkımıza...

KızılayıAlo yangın 177